איך לייצר הכנסה נוספת מהשקעות נדל"ן?

תחום ההשקעות בנדל"ן מושך תשומת לב והתעניינות של משקיעים רבים המחפשים אפיקי השקעה יציבים ובטוחים שמניבים רווחים משמעותיים, ולא בכדי. ענף הנדל"ן גם בארץ וגם בעולם ידוע ביציבותו ובביטחון הכלכלי שהוא מקנה למשקיעים בו. גם משקיעים מנוסים וגם משקיעים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום הנדל"ן, יודעים שההזדמנויות לרווחים בנדל"ן גדולות בהרבה מהאפשרויות להפסד, וגם במקרה של הפסד מדובר לרוב בהפסד חלקי ביותר – קרן ההשקעה נשמרת ומאפשרת למשקיע להתאושש בקלות ולחזור למשחק ההשקעות במהירות. אחד היתרונות הגדולים ביותר של השקעות נדל"ן הוא האפשרות לייצר הכנסה נוספת עם מינימום מאמץ. ואם לא די בכך, מקצועני הנדל"ן המנוסים יאמרו לכם שהשקעה מוצלחת בנדל"ן יכולה בקלות להחליף כל אמצעי הכנסה אחר ולאפשר למשקיע להתפנות מכל עיסוקיו כדי לעסוק בדברים שהוא אוהב באמת.

סקרנים? חולמים על הכנסה פסיבית שתגשים לכם את כל החלומות? רוצים לדעת איך לייצר הכנסה נוספת מהשקעות נדל"ן גם בארץ וגם בעולם? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על אחד מתחומי ההשקעה המבוקשים ביותר שיש.

 

עצמאות כלכלית היא לא חלום רחוק

גם בעיצומם של המשברים העולמיים הפוקדים אותנו, עצמאות כלכלית היא לא חלום רחוק ואינה שמורה רק למתי מעט. עם קצת רצון, נכונות ומעט הון נזיל לצורכי השקעה, כל אחד יכול לשפר את איכות חייו ולהבטיח את עתידו הכלכלי. ואתם יודעים מה – כדי להצליח בהשקעות נדל"ן אתם לא צריכים ניסיון. וזה מה שיפה בתחום ההשקעות בנדל"ן – ניסיון אינו הכרחי, אך הוא בהחלט דבר שאפשר לצבור. ככל שהמשקיע מתנסה בעוד ועוד השקעות, כך הוא צובר ידע, בקיאות, מיומנות ועין להשקעות מוצלחות. וככל שהוא צובר עוד ועוד השקעות מוצלחות, כך הוא בונה לעצמו גב כלכלי חזק, מבוסס ויציב ומבטיח לעצמו ולמשפחתו עצמאות כלכלית וחיים טובים ואיכותיים.

 

הכנסה נוספת – השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בחו"ל בכלל ובארצות הברית בפרט הן אפיק השקעה בטוח למדי שמבטיח למשקיע הכנסה נוספת, מגדיל את ההון שלו או את החיסכון הפנסיוני שלו ויכול לייצר לו פנסיה נוספת. למה דווקא השקעות בארצות הברית? כיוון שההון העצמי הנדרש בהשקעות נדל"ן בארצות הברית נמוך בהרבה מההון העצמי הנדרש להשקעות נדל"ן בארץ. נוסף על כך, הרווחיות של השקעות הנדל"ן בחו"ל גבוהה ביחס לרווחיות ההשקעות בארץ. גם הבטוחות שדורשים הגופים הפיננסיים בעבור הלוואות להשקעות נדל"ן בארצות הברית, נוחות יותר ומסייעות למשקיע למנף את ההשקעה שלו ביתר קלות ולהגדיל את התשואות ממנה. גם בכל הנוגע לתחום המיסוי ולמסלולי המיסוי השונים, השקעות נדל"ן בארצות הברית נותנות למשקיע תנאי מיסוי טובים יותר מהתנאים המוצעים בארץ ואף יותר מתנאי המיסוי המוצעים למשקיעים בשוק ההון. אין ספק שהשקעה בנדל"ן בארצות הברית מציבה את המשקיע המתחיל בנקודת מוצא טובה יותר ונותנת לו הזדמנות ליהנות מרווחים משמעותיים בתוך זמן קצר. בנוסף, אולי הנקודה המרכזית שרבים נוטים לשכוח היא שמדובר בכלכלה החזקה בעולם, זאת שיודעת להתגבר על משברים עמוקים ולפצות את המשקיעים בטווח הזמן הארוך.

הכנסה מהדל"ן

 

איך להשקיע בתבונה ולהצליח?

אומנם השקעה בנדל"ן בארצות הברית יכולה לייצר למשקיע הכנסה פסיבית טובה למדי, אך השקעה נבונה כלל אינה פסיבית. השקעה נבונה אינה מסתכמת רק בהעברת הכסף. השקעה מוצלחת בנדל"ן מחייבת את המשקיע למחויבות מלאה. הדרך לסגירת העסקה היא ארוכה ומחייבת היכרות מעמיקה עם תחום הנדל"ן האמריקני וכן הבנה יסודית של העסקה על כל היבטיה ועל כל הסיכונים שגלומים בה. אז איך מתחייבים להשקעה מוצלחת? מחפשים מידע אונליין, משתתפים בקורסים שפותחים דלת להיכרות ראשונית עם עולם ההשקעות בנדל"ן, מחפשים מידע מקיף על איתור נכס נדל"ן מניב, מלמדים מושגי יסוד בנדל"ן ומקנים למשקיע ידע בסיסי, או מתייעצים עם יועצים שמתמחים בהשקעות בנדל"ן בארצות הברית ויכולים לסייע.

 

ליברקי – להשקיע בנדל"ן אמריקני ולהרוויח

בשונה מחברות רבות שמשווקות נכסים להשקעה בחו"ל, אנחנו בחברת ליברקי פועלים אך ורק בשם הלקוחות שלנו ובשם האינטרסים הכלכליים שלהם. בפגישת הייעוץ אנו מציגים ללקוחות את מכלול האפשרויות להשקעה ובוחנים בעיון את כל ההיבטים שלה (כמו ניהול ההשקעה, הסיכונים הגלומים בה, סוגיות המס הנלוות אליה ועוד). כמו כן אנו עוזרים ללקוחות להגדיר את מטרות ההשקעה שלהם ומנתחים יחד איתם את יעדי ההשקעה. לבסוף אנו מתאימים ללקוחות עסקאות נדל"ן שונות בהלימה ליכולותיהם הפיננסיות והאישיות. אנו בונים יחד עם הלקוחות אסטרטגיית השקעות מותאמת אישית ומלווים אותם בתהליך מתחילתו ועד סופו. הלקוחות של ליברקי נהנים משקיפות מלאה ומגישה לכל המידעים הנוגעים להשקעה. הם מתנסים במעטפת השירות הייחודית שאנו מציעים, ונהנים מהצלחה כלכלית ומהכנסה נוספת בטוחה ויציבה.

רוצים לייצר הכנסה נוספת מהשקעות נדל"ן בארה"ב? דברו איתנו, ויחד נצעד בדרך לעצמאות כלכלית מלאה.

Picture of טל מנצ’ל
טל מנצ’ל

נעים מאד, שמי טל, סמנכ״ל השקעות 'ליברקי' ישראל. שרת בצה"ל 25 שנים ופרש בדרגת סגן אלוף. בעל ניסיון אישי במגוון השקעות בארץ ובחו“ל, ניהול והובלת פרוייקטים ותקציבים גדולים ומתמחה בתחומים פיננסיים מרכזיים, בכללם מסחר בשוק ההון, ייעוץ משכנתאות וייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה.

לשיחת ייעוץ והתאמה עם מומחי ההשקעות שלנו השאירו פרטים

תפריט נגישות