השקעות נדל"ן באוהיו

השקעות נדלן באוהיו

אם אתם מתעניינים בנדל"ן בארצות הברית, ייתכן שאתם תוהים באיזו מדינה כדאי להשקיע. מדינת אוהיו היא אפשרות פופולרית למשקיעי נדל"ן שרוצים ליהנות מנדל"ן איכותי ולהרוויח תשואות גבוהות. לא נגזים אם נאמר שלאוהיו יש הרבה מה להציע למשקיעי נדל"ן החל בעלויות מחיה נוחות וכלה בכלכלה חזקה. 12 מיליון תושבי אוהיו מתגוררים בערים המרכזיות של המדינה ומוצאים בהן אין ספור הזדמנויות לתעסוקה ולצמיחה.

במאמר זה נתמקד ביתרונות הנדל"ן באוהיו, נבדוק את מחירי הנכסים, נבחן את ההכנסות לנפש ולמשפחה ונברר אם יש בכלל ביקוש לנדל"ן באוהיו. וכיוון שקשה להשקיע בנדל"ן איכותי בלי לקבל עזרה מהמומחים, נבין למה חברת ליברקי היא המפתח להשקעות איכותיות בנדל"ן אמריקני.

 

ברוכים הבאים לאוהיו

אוהיו נמצאת באזור המערב התיכון של ארצות הברית. שטחה הכולל הוא 44,828 מייל רבועים, ואוכלוסייתה מונה יותר מ־11.6 מיליון נפש. בירת אוהיו היא העיר קולומבוס. ערים מרכזיות אחרות הן קליבלנד, סינסינטי, טולדו ודיטון. כלכלת אוהיו מגוונת למדי וכוללת את תחומי הייצור, הבריאות, הפיננסים והטכנולוגיה.

המעסיקים הגדולים באוהיו הם מרפאת קליבלנד, אוניברסיטת אוהיו סטייט, פרוקטר אנד גמבל וקרוגר. אוהיו מתגאה בכוח האדם המיומן שלה ובתמיכתה בעסקים שתורמים לצמיחתה הכלכלית לאורך השנים. אוהיו היא מדינה נהדרת ומקום נפלא לחיות בו ולעבוד בו. היא מציעה לתושביה חיים באיכות גבוהה, דיור בר השגה, חינוך מעולה ומבחר רב של פעילויות פנאי. ואם מדברים על השקעות נדל"ן באוהיו, אוהיו היא יעד איכותי ואטרקטיבי למשקיעים ולהשקעות.

 

יתרונות הנדל"ן באוהיו

בכל הנוגע לנדל"ן באוהיו, אין פלא שמשקיעי נדל"ן ותיקים אוהבים אותה ובמיוחד הישראלים. אוהיו מציעה למשקיעים נכסי נדל"ן איכותיים רבים לרבות דירות, בתים צמודי קרקע ונכסים מסחריים. כמו כן, עלויות המחיה באוהיו נמוכות בהרבה מעלויות המחיה במדינות אחרות בארצות הברית, ולכן היא אטרקטיבית מאוד למשקיעים.

היתרון הגדול ביותר של השקעה בנדל"ן באוהיו הוא מחירי הדירות הנמוכים. בקולומבוס למשל דמי שכירות ממוצעים לדירת חדר הם 850$ בחודש. בהשוואה לערים גדולות אחרות בארה"ב דמי השכירות האלה משתלמים מאוד לשוכרים, ולכן קל למצוא שוכרים באוהיו ולחתום על חוזי שכירות לתקופות ממושכות.

אם נדבר על הכנסה לנפש או למשפחה באוהיו, נגלה שהיא גבוהה למדי. לפי נתוני הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה, ההכנסה החציונית של משק בית באוהיו הייתה 57,000 דולר בשנת 2020. כלומר לתושבי אוהיו יש כוח הוצאה רב ויכולת לעמוד בתעריפי השכירות שבעלי הנכסים קובעים. באוהיו יש ביקוש רב לנדל"ן במיוחד בקליבלנד ובסינסינטי. הביקוש נובע משוק העבודה הצומח, וגם זה לא מפתיע כיוון שתעשיות כמו בריאות, פיננסים וטכנולוגיה נהנות מצמיחה מתמדת. ככל שחל גידול באוכלוסיית אוהיו, הביקוש לדיור ממשיך לעלות.

גם התשואות הממוצעות על השקעות נדל"ן באוהיו חיוביות. לפי דוח של חברת NerdWallet אוהיו היא אחד המקומות הטובים ביותר להשקעה בנדל"ן בזכות תשואות שנתיות ממוצעות של 9.8 אחוזים. בסופו של דבר נדל"ן באוהיו הוא אופצייה מצוינת למשקיעים שמעוניינים להעשיר את תיק ההשקעות שלהם. בזכות המחירים הנוחים, שוק העבודה החזק והביקוש הגבוה לדיור, יש הזדמנויות רבות להחזר חיובי על השקעות נדל"ן.

כדי להפיק את המרב מההזדמנויות האלה כדאי להשקיע בנכסים באוהיו עם חברת ליברקי להשקעות נדל"ן. ליברקי מתמחה בשוק הנדל"ן באוהיו. עם הניסיון המצטבר שלה והמשאבים העומדים לרשותה משקיעי נדל"ן יכולים למצוא את הנכסים הטובים ביותר באוהיו, להשקיע בהם ולמקסם את התשואות שלהם.

 

 

ממוצע מחירי דירות באוהיו

נתוני מחירי דירות באווהיו

מחירי נכסים באוהיו

אם החלטתם על השקעות נדל"ן באוהיו, ודאי תתעניינו במחירי הדירות הממוצעים במדינה. החדשות הטובות הן ששוק הנדל"ן של אוהיו זול בהשוואה לשוק הנדל"ן במדינות אחרות בארצות הברית. לפי נתוני חברת Zillow ערך חציוני של בית באוהיו הוא 210,000 דולר.

וזה הרבה מתחת לערך חציוני של בית ממוצע במדינות אחרות – 280,000 דולר. בכל הנוגע למחירי הדירות, הם משתנים בכל עיר ובכל שכונה. שכר ממוצע לדירת חדר בקולומבוס הוא 890 דולר, ושכר ממוצע לדירת שני חדרים הוא 1,150 דולר. שכר ממוצע לדירת חדר בקליבלנד הוא 790 דולר, ושכר ממוצע לדירת שני חדרים הוא 990 דולר. שכר ממוצע לדירת חדר בסינסינטי הוא 970 דולר, ושכר ממוצע לדירת שני חדרים הוא  1,170 דולר.

אף שהמחירים של שוק הנדל"ן של אוהיו סבירים למדי, הם עולים בהתמדה. לפי נתוני חברת Zillow ערכי הבתים באוהיו עלו ב־7.6 אחוזים בשנה האחרונה, והם צפויים להמשיך ולעלות בשנים הבאות. משקיעי נדל"ן צריכים להביא בחשבון את המגמות הללו כשהם מחפשים נכסים באוהיו. למרות זאת אפשר לומר שמחירי הנדל"ן הסבירים של אוהיו מציבים אותה בראש המדינות המשתלמות להשקעות נדל"ן.

פרויקטים מומלצים להשקעה באוהיו

פרויקט פעיל
פרויקט להשקעה הריסון

פרויקט להשקעה הריסון

מבנה דירות שנרכש במצב מוזנח ועבר השבחה מאסיבית. מייצר כעת תזרים הכנסות יציב וקבוע, תוך עליית ערך, הן כתוצאה מפעולת ההשבחה והן מעליית ערך באופן טבעי לאורך זמן.

פרויקט פעיל
פרויקט להשקעה וואן אנטוורפ

פרויקט להשקעה וואן אנטוורפ

מבנה דירות שנרכש במצב מוזנח ועבר השבחה מאסיבית. מייצר כעת תזרים הכנסות יציב וקבוע, תוך עליית ערך, הן כתוצאה מפעולת ההשבחה והן מעליית ערך באופן טבעי לאורך זמן.

 

הכנסות לנפש ולמשפחה באוהיו

אוהיו ידועה בעלויות המחיה הסבירות שלה, ולכן לא מפליא שהיא יעד אטרקטיבי למשפחות וליחידים שמחפשים מקום מגורים איכותי ותמורה הולמת לכספם. ההכנסה לנפש באוהיו הייתה 30,652 דולר ב־2019, וההכנסה החציונית למשק בית הייתה 56,111 דולר. אומנם המספרים הללו נמוכים מהממוצע הארצי, אך אוהיו הייתה ועודנה מדינה נהדרת להשקעות נדל"ן בזכות שוק עבודה משגשג ועלויות מחיה נמוכות.

בדרך כלל שיעורי הכנסה של שוכרים פוטנציאליים הם נתון חשוב מאוד למשקיעי נדל"ן. לפיכך אפשר לומר שרוב אוכלוסיית אוהיו נכללת במעמד הבינוני, אוכלוסייה אידיאלית למשקיעים שמעוניינים בשוכרים איכותיים ומבוססים. הודות לעלויות המחיה הנמוכות לתושבי אוהיו יש יותר הכנסה פנויה שהם יכולים להקצות לשכר דירה.

ולכן השקעה בשוק הנדל"ן של אוהיו יכולה להיות משתלמת מאוד למשקיעים שמעוניינים בהכנסה פסיבית קבועה. אם בוחרים נכס איכותי באזור מעולה וגובים דמי שכירות סבירים, מרוויחים החזרים יפים ונהנים מהשקעה בטוחה, קבועה ויציבה.

 

האם יש ביקוש לנדל"ן באוהיו?

שוק הנדל"ן של אוהיו נהנה מצמיחה מתמדת בשנים האחרונות. הביקוש לדיור הוא פועל יוצא של גידול באוכלוסייה ושל פעילות כלכלית ענפה. לפי נתוני הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה אוכלוסיית אוהיו – שמונה כמעט 12 מיליון נפש – נהנית מקצב גידול שנתי של 0.04 אחוזים.

הגידול הקבוע באוכלוסייה תורם לביקוש הולך והגובר לנדל"ן. כמו כן, הכלכלה המגוונת של אוהיו מושכת גם אנשי עסקים, חברות ותאגידים וגם אנשים פרטיים שרוצים לשפר את איכות חייהם. לאוהיו יש מגזר ייצור משגשג, תעשיית בריאות צומחת ומערכת חינוך חזקה נוסף לתעשיות אחרות.

בשל כך כלכלת המדינה יציבה, וכלכלה יציבה, כידוע, היא כר פורה נהדר להשקעות נדל"ן. משקיעי נדל"ן יכולים לנצל את הביקוש הגבוה לדיור ולהשקיע בנכסים למגורים או למסחר.

בין שאתם מעוניינים בהכנסה פסיבית יציבה, ובין שאתם מעוניינים בהשקעות פליפ לצורך מינוף כלכלי, באוהיו תמצאו שפע של הזדמנויות להשקעה ולצמיחה.

 

קפיצה קטנה לאוהיו עם ליברקי

השקעה בנדל"ן אמריקני היא דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות ולייצר הכנסה פסיבית. עם זאת, תהליך איתור הנכסים, ניהול המשא והמתן עם המוכרים, העבודה מול צינורות הבירוקרטיה והניהול היום־יומי הוא תהליך ארוך, מורכב ומתיש. זוהי עבודה במשרה מלאה שגוזלת זמן ומצריכה מאמץ.

זוהי עבודה למומחים להשקעות. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. חברת ליברקי מנהלת קרנות השקעה יוקרתיות שמתאימות למשקיעים שרוצים להשקיע בנדל"ן איכותי בארצות הברית אך לא יכולים להשקיע בכך זמן או מאמץ. המשקיעים שלנו נהנים מהידע, מהניסיון ומהמיומנות שרכשנו ויודעים שההשקעות שלהם עובדות בשבילם בזכותנו. הם יכולים לבחור במסלול ההשקעה שמתאים להם ולתת לנו לעשות את העבודה בשבילם.

רוצים לעשות קפיצה קטנה לאוהיו ולבדוק את אפשרויות ההשקעה המובילות במדינה? אל תעשו את זה לבד, תנו לנו לעשות את זה בשבילכם. זה משתלם, זה כדאי, זה מתגמל, וזה המפתח לחירות הכלכלית שלכם

השאירו פרטים והמומחים שלנו יצרו איתכם קשר בהקדם

תפריט נגישות