השקעות נדל"ן בג'ורג'יה

השקעות נדלן בג'ורג'יה

חושבים על השקעות נדל"ן בארצות הברית? חשבו ג'ורג'יה! כן, שוק הנדל"ן בג'ורג'יה מציע יתרונות רבים למשקיעים.

מדינת ג'ורג'יה היא יעד אטרקטיבי להשקעה בזכות האוכלוסייה המגוונת, הכלכלה האיתנה ושוק הנדל"ן היציב שלה.

מחירי הנדל"ן בג'ורג'יה נמוכים יחסית למחירי נדל"ן במדינות אחרות, והנכסים מניבים החזרים גבוהים למשקיעים. ולכן אין פלא שג'ורג'יה היא כוכב עולה בתחום השקעות הנדל"ן בארצות הברית.

במאמר זה נתמקד ביתרונות הנדל"ן בג'ורג'יה, נבדוק את מחירי הנכסים, נבחן את ההכנסות לנפש ולמשפחה ונברר אם יש בכלל ביקוש לנדל"ן בג'ורג'יה.

אז אם אתם משקיעים שרוצים ליהנות ממחירים נמוכים ומתשואות מקסימליות, שימו לב לסצנת הנדל"ן בג'ורג'יה, אנחנו בליברקי כבר שם. הישארו עימנו.

 

ברוכים הבאים לג'ורג'יה

לפני שנעמיק באפשרויות הנדל"ן בג'ורג'יה, כדאי שנלמד כמה דברים בסיסיים על המדינה הדרומית היפה הזאת. ג'ורג'יה היא המדינה הגדולה ביותר ממזרח לנהר המיסיסיפי.

אוכלוסייתה מונה 10.8 מיליון נפשות נכון לשנת 2021. היא ידועה בנופיה המרהיבים והמגוונים שכוללים הרים גבוהים, חופים נהדרים ומישורים רחבים. הערים הגדולות בג'ורג'יה הן אטלנטה, סוואנה ואוגוסטה. שוק התעסוקה בג'ורג'יה רבגוני וכולל תעשיות מובילות שמתמקדות בפיננסים, בבריאות, בטכנולוגיה, בלוגיסטיקה ובתיירות. שיעורי האבטלה בג'ורג'יה נמוכים מהממוצע הארצי, ולכן בכל הנוגע לנוחות המחיה ולאפשרויות העבודה, ג'ורג'יה היא מדינה מבוקשת מאוד.

 

יתרונות הנדל"ן בג'ורג'יה

שוק הנדל"ן בג'ורג'יה פורח בשנים האחרונות, וזה לא מפליא – במדינה המאכלסת יותר מ־10 מיליון נפשות, ודאי שיהיה ביקוש גבוה לבתים ולנכסים להשכרה. חברות גדולות ותעשיות ענפות פועלות בג'ורג'יה, ולכן היא יעד מבוקש לתושבים ולמשקיעים כאחד.

בכל הנוגע למחירי הדירות הממוצעים בג'ורג'יה, אפשר לומר שהם משתנים מאזור לאזור. אזורי מטרופולין כמו אטלנטה מתאפיינים במחירי נכסים גבוהים לעומת מחירי נכסים באזורים כפריים. עם זאת, שוק הנדל"ן במדינה נהנה מעלייה מתמדת במחירי נכסים, ובשל כך ג'ורג'יה היא יעד מומלץ למשקיעים מתחילים וותיקים כאחד. ההכנסה הממוצעת לנפש בג'ורג'יה היא 29,000 דולר, וההכנסה הממוצעת למשפחה היא 74,000 דולר, ונתונים אלה הם סיבה נוספת לביקוש ההולך וגובר למגורים ולעבודה בג'ורג'יה.

ביקוש למגורים, כידוע, מניב ביקוש לנכסים להשכרה, וביקוש לנכסים להשכרה מושך משקיעים איכותיים ומניב תשואות רווחיות. השקעות נדל"ן בג'ורג'יה פורחות בהווה וימשיכו לפרוח גם בעתיד.

בזכות הגידול העקיב באוכלוסייה והכלכלה הרבגונית ג'ורג'יה הייתה ועודנה יעד איכותי למשקיעים נבונים.

 

מחירי נכסים והכנסות ממוצעות בג'ורג'יה

כלל אצבע להשקעות נדל"ן הוא בחינת הממוצע של מחירי נכסים באזור השקעה והשוואתו להכנסות הממוצעות לפני שמקדמים עסקאות.

בכל הנוגע לג'ורג'יה, אפשר לומר שמחירי הנכסים בה סבירים, ובשל כך היא יעד מבוקש למשקיעים. המחיר הממוצע של בית בג'ורג'יה הוא 240,000 דולר, ומחיר זה נמוך מהממוצע הארצי.

עם זאת, חשוב לציין שהמחירים משתנים מאזור לאזור ומושפעים מסוגי הנכסים. לדוגמה בית באטלנטה עולה יותר מבית בעיר אחרת בג'ורג'יה או בעיירה קטנה בתחומיה.

בכל הנוגע להכנסות, הכנסה לנפש בג'ורג'יה היא 29,000 דולר, וההכנסה החציונית של משק בית היא 62,000 דולר. מספרים אלה מעט נמוכים מהממוצע הארצי אך עדיין מספקים חיים נוחים לתושבי המדינה.

בסך הכול אפשר לומר שנשׂיגוּת הנדל"ן (AFFIRDABILITY) בג'ורג'יה ושיעורי ההכנסה היציבים של האוכלוסייה מציבים אותה ברשימת יעדי ההשקעה המבוקשים והנוחים בארצות הברית.

כמו כן, הביקוש לנדל"ן בג'ורג'יה מצביע על מגמת עלייה בשנים האחרונות, ולכן אין פלא שמשקיעים ישראלים רבים פועלים במדינה בחיפוש אחר יעדי השקעה.

 

פרויקטים להשקעה בג'ורג'י

פרויקט פעיל
פרויקט להשקעה גורדון א'

פרויקט להשקעה גורדון א'

פרויקט רכישת מלון והסבה לקומפלקס מגורים (מולטיפמילי) במדינת ג׳ורג׳יה. בפרויקט זה בוצעה בדיקת היתכנות מול הערייה לקבלת ההיתרים לשינוי ייעוד פנימי עוד בתהליך הרכישה.

פרויקט פעיל
פרויקט להשקעה גורדון ב'

פרויקט להשקעה גורדון ב'

נכס מסחרי מניב. הנכס ממוקם בסמוך למתחמי מגורים, מרכזי קניות, תעסוקה ומסחר ומושכר לבעל מסעדה מקומית. הפרויקט מייצר תזרים הכנסות יציב, תשואה גבוהה משמעותית ביחס להשקעה.

האם יש ביקוש לנדל"ן בג'ורג'יה?

הביקוש לנדל"ן בג'ורג'יה גדל בהתמדה בשנים האחרונות, ולא נגזים אם נאמר שג'ורג'יה היא יעד אידיאלי להשקעות נדל"ן. יש מספר גורמים שתורמים לצמיחה של שוק הנדל"ן בג'ורג'יה, והעיקרי שבהם הוא גידול האוכלוסייה במדינה. אוכלוסיית ג'ורג'יה מונה יותר מ־10 מיליון נפשות וממשיכה לגדול. ככל שיותר אנשים עוברים לגור בג'ורג'יה, הביקוש לנכסים איכותיים למגורים עולה ואיתו גם ההיצע למשקיעי נדל"ן. גורם נוסף לצמיחת שוק הנדל"ן בג'ורג'יה הוא הכלכלה המשגשגת במדינה.

כלכלת המדינה היא רבגונית וכוללת תעשיות כמו ייצור, חקלאות וטכנולוגיה שמעלות בהתמדה את מספר מקומות העבודה במגזרים השונים. ככל שיותר אנשים מועסקים בג'ורג'יה ומרוויחים הכנסה קבועה, הביקוש לנדל"ן גדל. עוד גורם לצמיחה של שוק הנדל"ן הוא איכות החיים המצוינת. בג'ורג'יה פועלים אוניברסיטאות ידועות, מתקני בריאות מובילים ומוסדות תרבותיים תוססים.

נוסף על כך, המדינה מציעה לתושביה דיור בר השגה, בתי ספר טובים ומערכת מיסוי ידידותית, ולכן היא אידיאלית למשפחות וליחידים. סיכומו של עניין, הביקוש הגובר לנדל"ן בג'ורג'יה הוא עדות לצמיחה הכלכלית והחברתית במדינה. והצמיחה הכלכלית והחברתית מבטיחה השקעות משתלמות למשקיעים.

 

רוצים להשקיע בג'ורג'יה? אנחנו נבדוק את השטח בשבילכם

השקעה בנדל"ן בג'ורג'יה היא דרך טובה ובטוחה להגדיל את העושר שלכם. עם זאת, היא גם תהליך מורכב ומאתגר במיוחד אם אתם משקיעים מתחילים. ולכן לפני שאתם מתחילים לחפש נכסים בג'ורג'יה, דברו איתנו.

למה להשקיע בנדל"ן אמריקני עם ליברקי? יש לנו משאבים, ניסיון וידע, ואנחנו מכירים היטב את שוק הנדל"ן המקומי; אנחנו מתמחים בניהול סיכונים ויודעים איך להפחית את הסיכונים שלכם; אנחנו משקיעים רק בנכסים שמניבים תזרים מזומנים יציב ותשואות גבוהות; אנחנו עובדים בשקיפות מלאה עם המשקיעים שלנו ואחראים להצלחת ההשקעות; אנחנו תופרים לכל משקיע חליפת השקעה שמותאמת למידותיו ומציעים כמה מסלולי השקעה למשקיעים מתחילים וותיקים כאחד.

רוצים לדעת עוד על השקעות בארצות הברית בכלל ובג'ורג'יה בפרט? בדיוק בשביל זה אנחנו פה!

אז אל תהססו – דברו איתנו ובואו נבדוק איך מתרגמים נכסים מבוקשים בארצות הברית להכנסות פסיביות ולחירות כלכלית. והכול בשבילכם.

תפריט נגישות