הזדמנויות נדל"ן בארצות הברית

נדל"ן בארצות הברית הוא היהלום שבכתר של שוק הנדל"ן העולמי. הוא לא מפסיק להניב הזדמנויות להשקעה גם בתקופות של פריחה ושגשוג וגם בתקופות של חוסר יציבות כלכלית, ביטחונית ואישית. משקיעים מכל רחבי העולם – ובהם ישראלים – נוהרים לשוק הנדל"ן האמריקני בחיפוש אחר השקעות איכותיות שמניבות לא רק תשואות משתלמות אלא גם הכנסה פסיבית יציבה וגב כלכלי חזק.

בין שאתם משקיעים מתחילים, ובין שאתם משקיעים ותיקים, אתם ודאי יודעים שהשקעות נדל"ן בארצות הברית הן צו השעה, והיום יותר מתמיד כדאי ומומלץ להשקיע בנדל"ן אמריקני. אז איך מוצאים הזדמנויות להשקעות נדל"ן איכותיות בארצות הברית? הישארו עימנו; הינה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

הזדמנויות להשקעה בנדל"ן בארצות הברית

 

למה נדל"ן בארצות הברית?

ארצות הברית היא מעצמה כלכלית עולמית ששומרת על מעמדה מזה עשרות שנים. שוק הנדל"ן האמריקני משקף את העוצמה הזאת יותר מכל תחום אחר במשק האמריקני. ארצות הברית ניחנה בנופים מגוונים, בערים גדולות ותוססות ובכלכלה איתנה, והיא מציעה הזדמנויות מגוונות ואין־סופיות למשקיעים שמגיעים אליה בחיפוש אחר היציבות והשגשוג האופייניים לה. בשורות הבאות נסקור מספר סיבות טובות להשקיע בנדל"ן אמריקני:

 

יציבות כלכלית וצמיחה

כלכלת ארצות הברית חסינה בצורה יוצא דופן ונהנית מצמיחה עקבית לאורך השנים. בזכות היציבות הזאת השקעות נדל"ן בארצות הברית הן אטרקטיביות גם למשקיעים מקומיים וגם למשקיעים זרים. גם בתקופה של מיתון שוק הנדל"ן מוכיח את עצמו בהיותו אמין, יציב ובלתי מושפע מתנודתיות.

 

אפשרויות השקעה מגוונות ופיזור סיכונים

השקעות נדל"ן עוזרות למשקיעים מנוסים לפזר את ההשקעות שלהם ולהפחית סיכונים בתיק ההשקעות. הזדמנויות נדל"ן בארה"ב הן מגוונות. שוק הנדל"ן האמריקני מציע למשקיעים נכסים מסוגים שונים כמו נכסי מגורים, נכסי מסחר, נכסי תעשייה, נכסי קמעונאות ונכסי תיירות. משקיעים יכולים להשקיע בנכסים מסוגים שונים לפי יכולותיהם, צורכיהם ויעדיהם בלי לסכן את תיק ההשקעות שלהם. זכרו כי אם אתם אזרחים ישראלים עם משכורת בישראל ונכס נדל"ן בישראל אז אתם מאוד חשופים לשוק הישראלי המהווה רק 0.2% מהכלכלה העולמית.

 

עניין עולמי

מאז ומתמיד שוק הנדל"ן האמריקני עורר עניין עולמי בזכות השקיפות שלו, הבירוקרטיה הידידותית וההגנה המשפטית המקיפה למשקיעים. העניין העולמי גבר בשנים האחרונות בשל היציבות המרשימה שהשוק הפגין (ועדיין מפגין), ומשקיעים מכל העולם נוהרים אליו ובצדק. רוצים להשקיע בארצות הברית? אתם לא לבד. גם אם פועלים בה הרבה משקיעים זרים, יש בה נכסים איכותיים לכולם.

איתור הזדמנויות נדלן בארהב

 

יתרונות להשקעה בארצות הברית

עלייה בערך הנכסים

לאורך השנים שוק הנדל"ן האמריקני שומר על ערכי הנכסים ואף מעלה את ערכם. אף על פי שהוא מושפע מתנודתיות קצרת מועד, אין התנודתיות הזאת מערערת את שווי הנכסים, ומשקיעים מנוסים יודעים שהשוק תמיד מצליח לתקן את עצמו ולהעלות את ערך הנכסים בהתמדה. הפוטנציאל לעלייה בערך הנכסים הוא הדבר העיקרי שמושך משקיעי נדל"ן לארצות הברית בחיפוש אחר תשואות רווחיות ויציבות כלכלית.

 

הכנסה פסיבית

השקעות נדל"ן איכותיות מייצרות הכנסות פסיביות קבועות ויציבות למשקיעים. הביקוש למגורים בשכירות ולשטחי מסחר במקומות אטרקטיביים עולה התמדה, וביקוש זה מייצר למשקיעים הכנסות פסיביות ושומר עליהן. יש משקיעי נדל"ן מנוסים שמצליחים להפוך את ההכנסה הפסיבית למקור ההכנסה העיקרי שלהם ויכולים לחיות חיים של רווחה וחירות כרצונם.

 

מיסוי עם יתרונות

מערכת המיסוי האמריקנית מתמרצת משקיעי נדל"ן עם ניכויים מהריבית של המשכנתה, מהארנונה ומהוצאות האחזקה שלהם. ניכויים אלה מפחיתים את נטל המס המוטל על כתפי המשקיעים ומאפשר להם להתמיד בהשקעות ולחפש השקעות נוספות.

 

גידור מפני אינפלציה

נדל"ן הוכח ככלי יעיל לגידור מפני אינפלציה. ככל שהאינפלציה מפחיתה מערך הכסף, הנכסים שומרים על ערכם ואף צוברים ערך. השקעה בנדל"ן עוזרת למשקיעים להגן על הונם מפני האינפלציה השוחקת.

 

הזדמנויות נדל"ן בארה"ב – למה להשקיע דווקא בארה"ב?

 

התשואות בשוק הנדל"ן האמריקני

אף על פי שביצועי העבר אינם אינדיקציה להצלחה בעתיד, בכל הנוגע לשוק הנדל"ן האמריקני, נתוני העבר דווקא מציירים תמונה אופטימית של התשואות בעתיד. השילוב בין השבחת נכסים ובין הכנסות משכירות ויתרונות המס תורם לנכסים ולתשואות שהם מניבים. משקיעים שניחנים בראייה ארוכת מועד, יכולים לנצל את היכולת הזאת ולהגדיל את התשואות שלהם.

 

הסבלנות משתלמת

בחלוף השנים שוק הנדל"ן האמריקני העלה בהתמדה את ערך הנכסים. למרות התנודות הזמניות הנקרות בדרכו המגמה שלו תמיד חיובית. משקיעים שמאמצים אסטרטגיה נבונה ומוכנים להחזיק בנכסים לאורך זמן בלי לחשוש מהתנודות, נהנים מהעלייה המתמדת בערך הנכסים ומגדילים את התשואות שלהם משנה לשנה.

 

הכנסות משכירות

הביקוש למגורים בשכירות בארצות הברית יציב למדי ומשחק לטובת משקיעי הנדל"ן. בין שאתם משקיעים בנכסים למגורים, ובין שאתם משקיעים בנכסי מסחר, דמי השכירות שתרוויחו יעזרו לכם להחזיר את ההשקעה. יתר על כן, כיוון שתעריפי השכירות עולים עם הזמן, תוכלו ליהנות מתזרים מרשים שגדל בהתמדה.

 

לייעל את יתרונות המס

יתרונות המס הנלווים להשקעות נדל"ן משפרים את התשואות של המשקיעים. באמצעות מינוף אסטרטגי של ניכויי מס המשקיעים יכולים לייעל את הרווחים שלהם. מומחי הנדל"ן של ליברקי ילוו אתכם בנבכי המיסוי האמריקני כדי שתגדילו את התשואות ותמזערו את חבויות המס שלכם.

 

 

למה להשקיע בנדל"ן אמריקני עם מומחי ההשקעות של ליברקי?

בכל הנוגע להשקעות בנדל"ן בארצות הברית, אין דבר חשוב יותר מייעוץ, מהדרכה ומליווי של משקיעים מנוסים שיודעים לנווט במים העמוקים של שוק הנדל"ן האמריקני. חברת ליברקי היא החברה המובילה בארץ בתחום השקעות נדל"ן בארצות הברית ותעזור לכם לקדם את האינטרסים הכלכליים שלכם. הצוות המקצועי של ליברקי יעמיד לרשותכם ידע, מיומנות, ניסיון והבנה מעמיקה בדקויות של הנדל"ן האמריקני.

בזכות הידע הזה תדעו לזהות הזדמנויות להשקעות מבטיחות, להימנע מסיכונים ולמטב את התשואות שלכם. לליברקי יש כמה אסטרטגיות להשקעה, וכל אסטרטגיה מתאימה לצרכים המוגדרים של המשקיעים הפרטניים. בין שאתם משקיעים חדשים, ובין שאתם משקיעים ותיקים, לליברקי יש מסלול השקעה שמתאים לכם. אסטרטגיית ההשקעות של ליברקי מחייבת סקרי שוק מעמיקים שמניבים תובנות על מגמות שוק ועוזרים לזהות הזדמנויות פעילות.

ניהול הסיכונים של ליברקי הוא אקטיבי וכולל בדיקות נאותות קפדניות, התמקדות ביסודות של שוקי הנדל"ן המקומיים בכל מדינה ומדינה ומזעור סכנות. אצלנו תקבלו שירות מלא ותמיכה מקיפה לכל אורך הדרך. ליברקי מחויבת למשפחת המשקיעים שלה ומציעה להם התנסויות נדל"ן מתגמלות מדי יום.

מחפשים הזדמנויות להשקעה בארצות הברית? אתם יכולים להפסיק לחפש; כי אנחנו כאן בשבילכם. יחד נמצא את הזדמנויות הנדל"ן שמתאימות לכם ונעזור לכם ליהנות מהכנסה פסיבית משתלמת ומחיים של חירות כלכלית.

Picture of טל מנצ’ל
טל מנצ’ל

נעים מאד, שמי טל, סמנכ״ל השקעות 'ליברקי' ישראל. שרת בצה"ל 25 שנים ופרש בדרגת סגן אלוף. בעל ניסיון אישי במגוון השקעות בארץ ובחו“ל, ניהול והובלת פרוייקטים ותקציבים גדולים ומתמחה בתחומים פיננסיים מרכזיים, בכללם מסחר בשוק ההון, ייעוץ משכנתאות וייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה.

לשיחת ייעוץ והתאמה עם מומחי ההשקעות שלנו השאירו פרטים

תפריט נגישות