איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב?

הביקוש להשקעות נדל"ן בארצות הברית הולך וגובר בקרב משקיעים ישראלים, ויש לכך כמה סיבות טובות. הסיבה העיקרית היא שהמשקיע הישראלי אוהב לדעת שההשקעות שלו עובדות בשבילו, שהן יציבות ובטוחות ומניבות תשואות גבוהות גם בהון התחלתי נמוך.

סיבה נוספת היא התשואות הנמוכות שמניב שוק הנדל"ן בישראל והאתגרים שרשויות המיסים והבירוקרטיה הישראלית מציבות למשקיעים הישראלים. גודלה העצום של ארצות הברית, האוכלוסייה ההטרוגנית שלה, תנופת הבנייה לצד מחירי נדל"ן נמוכים, וכן מערכות הבירוקרטיה והמיסוי הידידותיות מושכים את תשומת ליבו של המשקיע הישראלי – ובצדק – ומשפרים את פוטנציאל הרווחים שלו.

למרות גודלה של ארצות הברית ועל אף שההזדמנויות להשקעות נדל"ן איכותיות נמצאות כמעט בכל פינה, יש כמה מדינות שמציעות למשקיעים החכמים הזדמנויות טובות אף יותר, ורצוי לבדוק אותן קודם. רוצים להשקיע בנדל"ן אמריקני ומתלבטים באיזו מדינה להשקיע? הינה כל מה שאתם צריכים לדעת.

 

להשקיע בנדל"ן אמריקני ולהרגיש בבית

אחת השאלות הראשונות שהמשקיעים שלנו שואלים, היא איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב. לפני שנענה על השאלה החשובה הזאת, נדגיש שהשקעות איכותיות בנדל"ן אמריקני הן לא עניין של מה בכך. הן פועל יוצא של התנהלות מושכלת, היכרות מעמיקה עם השטח, איתור עסקאות איכותיות, ניהול מיטבי של הנכסים, מעקב צמוד אחר הביצועים שלהם וזיהוי הרגע המתאים לאקזיט רווחי.

בכל הנוגע להיכרות עם השטח, צוות ליברקי לא נח לרגע. האנשים שלנו בארצות הברית עובדים נון־סטופ כדי לאתר נכסים שהולמים את הדרישות הגבוהות שלנו, ועושים זאת רק באזורים שבהם מתגוררת אוכלוסייה איכותית, והביקוש לשכירות גבוה. לאנשי השטח של ליברקי יש חוש לעסקאות מניבות גם אוף־דה־מרקט, והם יודעים לזהות את ההזדמנויות הטובות ביותר.

הם עוברים מדלת לדלת, בודקים את דרישות הבעלים ומעבירים אלינו את כל המידעים בזמן אמת. כשאנחנו מזהים הזדמנות ראויה אנחנו מתחילים לעבוד. אנחנו עורכים בדיקות מעמיקות כולל בדיקת נאותות על הנכס, על הבעלים שלו ועל העסק שפועל בו אם מדובר בנכס מסחרי, ומעריכים את הכדאיות הכלכלית של העסקה.

ליברקי מתמקדת בעיקר במולטי־פמילי – יחידות מגורים בבניינים משותפים באזורים מבוקשים – ומשקיעה אך ורק בנכסים עם הפוטנציאל הגבוה ביותר לרווחים. הנכסים שלנו מנוהלים בידי חברות ניהול מקומיות שמתחזקות אותם, מאכלסות את יחידות המגורים וגובות דמי שכירות. המשקיעים של ליברקי מלווים את העסקאות מרחוק באמצעות פורטל משקיעים מתקדם ומקבלים בזמן אמת את כל המידעים הנוגעים לנכסים.

אין דבר חשוב יותר בשבילנו מההרגשה הטובה של המשקיעים שלנו, ומהידיעה שהם מרגישים בטוחים ורגועים ומקבלים את המקסימום בכל היבט.

השקעות כדאיות בנדלן בארהב

 

למה להשקיע דווקא בנדל"ן בארצות הברית?

 

איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב עם ליברקי

חברת ליברקי מתמקדת בכמה אזורי השקעה שבהם אפשר למצוא נכסים רווחיים במחירים נוחים – מירטל ביץ' בדרום קרוליינה, אטלנטה ג'ורג'יה, ברמינגהאם אלבמה ופלורידה. באזורים הללו חברת ליברקי רוכשת נכסים, משביחה אותם, משכירה אותם לדיירים איכותיים ומוכרת בזמן הנכון.

אפיקי ההשקעה העיקריים שלנו הם בניית מתחמי מולטי־פמילי חדשים והשבחת מתחמי מולטי־פמילי ישנים. הטיפול בנכסים הוא חלק מרכזי באסטרטגיית ההשקעה שלנו בין שאנחנו בונים נכס מאפס ובין שאנחנו משביחים נכס ישן.

איך אנחנו עושים זאת? ראשית, אנחנו מאתרים דיירים איכותיים ועורכים להם בדיקות רקע שמאפשרות לנו לקבוע את התאמתם לאכלוס ארוך טווח; שנית, אנחנו מקפידים על תחזוקה שוטפת בנכס ועושים זאת בשיתוף פעולה מלא עם חברת ניהול מקומית שאת שירותיה אנו שוכרים לצורך העניין; ולבסוף, אנחנו מוכרים את הנכסים כדי להגדיל את ההון של קרן ההשקעות ולאפשר למשקיעים שלנו ליהנות מרווחיה. לחצו לצפייה בכל הפרויקטים שלנו >

פלורידה: פלורידה הייתה יעד פופולרי להשקעות נדל"ן בשל תעשיית התיירות החזקה שלה, סביבת המס הנוחה והגידול באוכלוסייה. ערים כמו מיאמי, אורלנדו וטמפה חוו הערכה משמעותית וביקוש להשכרה בשנים האחרונות.

ג'ורג'יה: אטלנטה, בירת ג'ורג'יה, התגלתה כמרכז להשקעות נדל"ן. הכלכלה המגוונת של העיר, האוכלוסייה הגדלה ושוק השכירות האיתן תורמים לפוטנציאל שלה לתשואות רווחיות גבוהות.

דרום קרוליינה: בגלל שוק העבודה החזק שלה, הביקוש הגבוה באופן עקבי לנכסים להשכרה ואפשרויות דיור במחירים סבירים, מה שהופך אותה להשקעה אטרקטיבית עבור הכנסה משכירות לטווח ארוך.

אלבמה: בשל הזדמנויות העבודה הגדלות בהתמדה, יוקר המחיה הנמוך והפוטנציאל הגבוה לתזרים מזומנים, כאשר נכסים להשכרה מציעים החזר נוח על ההשקעה בהשוואה למדינות רבות אחרות.

 

פרויקטים שכדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב – אזורים מבוקשים

 

באילו מדינות כדאי להשקיע בנדל"ן?

אזורי הנדל"ן המבוקשים בארצות הברית הם גם האזורים שמציעים את הנדל"ן האיכותי ביותר. שוק הנדל"ן האמריקני שומר על יציבות לאורך זמן ומאפשר למשקיעים ליהנות מתשואות גבוהות. במדינות ההשקעה המרכזיות שלנו – ג'ורג'יה, אלבמה, דרום קרוליינה ופלורידה – דמי השכירות הממוצעים נעים בין 1,350 דולר ל־1,650 דולר, ושיעור התשואות מהנכסים נע בין 6 אחוזים ל־11 אחוזים.

המשבר הכלכלי של שנת 2008 אומנם הוריד את מחירי הנדל"ן משמעותית אך העלה את ערך המשכנתאות והקשה על האמריקנים לעמוד בהן לאורך זמן. האמריקנים הפסיקו לקנות נכסים והשאירו את השוק פתוח למשקיעים זרים. היום, על אף השנים הרבות שחלפו מאז המשבר, עדיין אפשר למצוא נכסים איכותיים להשקעה במחירים נמוכים, להרוויח מתשואות מהירות ולעשות "פליפים" מצוינים.

במבט לאחור אפשר לומר ששוק הנדל"ן האמריקני התאושש הודות לפעילותם של המשקיעים הזרים, ותנופת הבנייה באזורי ההשקעה המבוקשים מעידה על כך. יחידות הדיור החדשות שנבנות ללא הרף, מגדילות את הביקוש לדיור בקרב האוכלוסייה המקומית וכן את הביקוש להשקעה בקרב המשקיעים הישראלים.

 

תשואות גבוהות

במה כדאי להשקיע

אפיקי ההשקעה המוצעים למשקיעים הישראלים הם מגוונים, ואנחנו בליברקי יודעים להתאים לכל משקיע את אפיק ההשקעה המיטבי הרלוונטי לצרכיו, למטרותיו וליכולותיו. אפיק ההשקעה המסורתי הוא נכס פרטי למגורים – בית פרטי או דירה בבניין מגורים יוקרתי.

אפיק זה מתאים במיוחד למשקיעים בודדים שמחפשים "ללכלך ידיים", להזיע בעצמם ומעוניינים בעלות בלעדית על הנכס. אפיק השקעה נוסף שצובר עניין וביקוש בשנים האחרונות הוא ההשקעות הקבוצתיות במולטי־פמילי ובנכסים אחרים מסוגים שונים.

מולטי־פמילי היא צורת מגורים רווחת ברחבי ארצות הברית, והיא מושכת אליה אוכלוסיות איכותיות ואמינות. אפיק השקעה זה מציע למשקיעים השקעות יציבות ובטוחות בתמורה להון בשיעור נמוך ומעטפת שירות מלאה שעובדת מולם בשקיפות מלאה ומציגה נתונים מיידיים על כל השקעה והשקעה. המשקיעים נהנים גם מהכנסות הריבית של קרנות ההשקעות וגם מהרווחים שלהן.

 

להשקיע בנדל"ן אמריקני עם ליברקי

אפשר לומר שהדבר החשוב לנו ביותר, הוא הקשר שלנו איתכם, המשקיעים שלנו. מבחינתנו אין אינטרס חיוני יותר מהאינטרס הכלכלי שלכם ומהחירות הכלכלית שלכם. אנחנו בליברקי עובדים למען מטרה אחת בלבד, והחיפוש התדיר אחר נכסי נדל"ן איכותיים להשקעה הוא רק פועל יוצא של מטרה זו.

אז לשאלה איפה כדאי להשקיע בנדל"ן בארה"ב? יש לנו תשובה פשוטה – אנשינו נמצאים בשטח כדי לאתר את ההשקעות הטובות ביותר בשבילכם וכדי שההשקעות הללו יניבו תשואות מיטביות שישחררו אתכם מחיים של תלות ויאפשרו לכם להתפנות לדברים החשובים באמת. רוצים לשמוע על הנכסים החדשים שלנו, על העסקאות המובילות ועל ההשקעות המתוכננות? צרו קשר, וקבלו את המפתח לחירות הכלכלית שלכם.

Picture of חננאל אלבו
חננאל אלבו

נעים מאוד, שמי חננאל, משקיע בנדל״ן בארה״ב. חי ונושם את העולם המרתק הזה כבר קרוב לעשור. בנוסף, אני מלווה אנשים ומשפחות בתהליכי השכלה פיננסית.
אני נשוי ואב ל־4, חובב ספורט ונגרות, מתנדב כנהג אמבולנס וכחובש.

תפריט נגישות