השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה

ישראלים רבים כבר הבינו שבימינו הכנסה צדדית היא הכרחית לחיים איכותיים ברמה גבוהה, וקשה מאוד בלעדיה. המשבר הכלכלי העולמי של השנים האחרונות הוכיח זאת ביתר שאת ולימד אותנו שלא די בהכנסה צדדית גבוהה כדי להתקיים בכבוד ולשרוד את אתגרי הזמן; כדי ליהנות מהכנסה צדדית גבוהה צריך להשקיע בתבונה ולהימנע מסיכונים מיותרים.

אם יש לכם הון נזיל להשקעה ואתם מחפשים תחומי השקעה יציבים עם ביטחון גבוה בתקופה של סערות כלכליות לא פשוטות, חשוב שתדעו שהשקעה כזאת היא תוצר של מחקר מקיף, ייעוץ מקדים ואיתור אפיקי השקעה שהולמים את צורך השעה. התשובה לשאלת השאלות – האם יש דבר כזה השקעה בטוחה עם תשואה גבוהה? – לא, אבל ההשקעה ברמת ביטחון גבוהה בהחלט כן. אבל – וזה אבל גדול – אפיק ההשקעה שבו תבחרו צריך להתאים לצרכים שלכם, להעדפות שלכם וליכולות הכלכליות שלכם. אז איך תדעו איזה אפיק השקעה מתאים לכם? תתייעצו עם מומחים להשקעות ותיעזרו בהם. הינה כמה אפיקי השקעה שמתאימים לרוח התקופה ויעזרו לכם לצלוח את הסערה הכלכלית המשתוללת וליהנות מתשואות מניבות ומרמת חיים גבוהה.

 

אין כמו כסף בבנק

בין שאתם משקיעים ותיקים ובין שאתם משקיעים חדשים, בבואכם לחפש השקעה ברמת ביטחון גבוהה עם תשואה טובה אתם מבינים שכל השקעה, גם הסולידית ביותר, מלווה בסיכונים, וכמו בכל השקעה כדאי להיערך להפסדים ולהיות מסוגלים לשאת אותם. אם תשאלו מומחי השקעות על השקעות מניבות בסיכון מזערי, הם יפנו אתכם לאפיק ההשקעות היציב ביותר שכולנו מכירים, והוא – החיסכון הבנקאי. כן, אותו אפיק שמלווה אותנו מאז ומתמיד, נמצא שם בשבילנו גם עכשיו ומתפקד כאי של יציבות בים סוער.

השקעות בטוחות בבנק

 

אולי תתפלאו לשמוע אך המוסדות הבנקאיים מעמידים לרשות המשקיעים כלים רבים להשקעות איכותיות, יציבות וסולידיות גם לתקופות קצרות וגם לתקופות ארוכות, ומשקיעים רבים שרק מחפשים איפה להשקיע, רצים אליהם ונושמים לרווחה. אף שחיסכון בנקאי הוא גישה שמרנית למדי, יש שיאמרו שהתנהלות שמרנית היא הדבר המתאים ביותר למשקיעים בצוק העיתים. בין כל המוצרים הפיננסיים שהמוסדות הבנקאיים מציעים ללקוחותיהם, חשבונות חיסכון שמקנים למשקיעים תעודת פיקדון ותשואות גבוהות, כמעט אינם מסכנים את כספי החסכונות ומבטיחים להם ריביות מצוינות שגבוהות בהרבה מהריביות הנהוגות בשאר המוצרים הפיננסיים הנמכרים בבנקים.

יש תוכניות חיסכון נטולות סיכון, והתשואות שלהן מוסכמות מראש בהסכם שנערך בין הבנק ובין הלקוחות. כדי למצוא את תוכנית החיסכון המניבה ביותר המתאימה לסכומי ההשקעה ולרמת הסיכון המבוקשת, כדאי לערוך סקרי שוק בכל המוסדות הבנקאיים הגדולים ולבחון כל מוצר פיננסי לעומקו. נדמה שאין פתרון טוב מזה למשקיעים. דווקא בתקופה שבה הבנקים המרכזיים בעולם מעלים את הריביות מדי רבעון, תוכניות חיסכון בבנק הן ברירה נהדרת – גם סולידית וגם אטרקטיבית.

 

נכסים מעבר לים

אם אתם מחפשים השקעות עם ביטחון גבוה שמניבות תשואות גבוהות, נדל"ן היה ועודנו הברירה הטובה ביותר למשקיעים בעיתות משבר. ולא סתם נדל"ן, אלא נדל"ן מעבר לים, וליתר דיוק נדל"ן מניב בארצות הברית. למה? משום ששוק הנדל"ן האמריקני הוכיח את עצמו פעם אחר פעם והראה יכולת התאוששות מהירה מכל משבר בעשרים השנים האחרונות. מומחי נדל"ן ומשקיעי נדל"ן ותיקים בטוחים שגם הפעם שוק הנדל"ן האמריקני יעשה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב – להתאושש, ולכן אין זמן טוב יותר מהזמן הזה להשקעה איכותית בנדל"ן.

השקעה בנדל"ן היא השקעה ברמת ביטחון גבוהה, אמינה, יציבה ורווחית. שוק הנדל"ן האמריקני ממשיך לספק למשקיעים נכסים שווי ערך שיש להם פוטנציאל להשבחה ותזרים מזומנים יציב. בניגוד לחסכונות בבנק, להשקעות בשוק ההון או לנכסים פיננסיים אחרים שבאים לידי ביטוי כמספרים מהבהבים על צג מחשב, הנדל"ן הוא נכס פיזי שאפשר לראות אותו ולגעת בו, וזה כשלעצמו יתרון יוצא מן הכלל. לביטחון ולשקט נפשי אין תחליף, והמשקיעים הישראלים יודעים את זה. לא סתם הם בוחרים בנדל"ן אמריקני.

 

כשהמשקיע הישראלי פגש את הנדל"ן האמריקני

לדברי משקיעי נדל"ן ותיקים בישראל שוק הנדל"ן האמריקני מתאים למשקיע הישראלי כמו כפפה ליד. הוא מהשווקים הגדולים והאמינים ביותר בעולם. הוא מציע למשקיעים רגולציה גמישה, מערכת בירוקרטית ידידותית ומערכת משפטית שמגינה על זכויות הקניין של המשקיעים הזרים. המוסדות הפיננסיים בארצות הברית נכונים להציע מינוף כלכלי למשקיעים רווחיים, והדלתות שלהם תמיד פתוחות. במדינות חזקות ומפותחות אפשר למצוא תנופת בנייה אדירה ובלתי פוסקת, נכסים מסוגים שונים – פרטיים, משותפים או מסחריים, אוכלוסייה איכותית שנהנית מאיתנות פיננסית, וביקוש למגורים ברמה גבוהה לתקופות ממושכות.

המשקיעים הישראלים מנצלים את הקיבעון הכלכלי בעולם בכלל ובארצות הברית בפרט כדי לרכוש נכסים איכותיים במחירים מוזלים, להשביח אותם בעלויות נמוכות, ליהנות מהכנסה חודשית סבירה מדמי השכירות ולהמתין עד שהשוק יתקן את עצמו – והוא כמעט תמיד מתקן את עצמו – כדי לעשות אקזיטים רווחיים בבוא העת. המשקיע הישראלי יודע שגם אם כרגע התשואות מנדל"ן מתונות למדי, הוא יכול להיות ברמת ביטחון גבוהה מאוד בנכסים שלו ובפוטנציאל הצמיחה שלהם ולדעת שהתשואות הרווחיות עוד יגיעו. ולכן לא נטעה אם נאמר שגם בימים אלה נדל"ן אמריקני הוא  אחת ההשקעות הטובות ביותר בעולם ההשקעות.

 

להשקיע בנדל"ן עם המומחים של ליברקי

אף שהשקעות בנדל"ן אמריקני הן הברירה הטובה והמשתלמת ביותר למשקיעים בימים אלה, אין מדובר על השקעה בטוחה ונטולת סיכון, וחשוב לדעת את זה. שוקי הנדל"ן מושפעים מתנודתיות בערכי הנכסים ובביקוש לנכסים. התנודתיות הזאת מאפיינת כל משבר כלכלי וגם את המשבר הנוכחי ועלולה לגרום לקשיי נזילות, כלומר המשקיעים עלולים להתקשות למכור נכסים ויכולים לספוג הפסדים לא צפויים. כדי להמשיך ולהשקיע בנדל"ן אמריקני, להימנע מהסיכונים המאפיינים את השוק בתקופה זאת, וליהנות מתשואות איכותיות ומשתלמות מומלץ להשקיע בקרנות השקעות חזקות של חברות המתמחות בהשקעות נדל"ן.

לחברת השקעות מובילה, מקצועית ומנוסה כמו ליברקי יש גישה לנכסים רווחיים רבים בארצות הברית ולעסקאות מבטיחות שבדרך כלל אינם עומדים לרשות המשקיעים הבודדים. הידע הרב שהחברה צברה ברבות השנים, עוזר למשקיעים להפחית סיכונים בהשקעות ולייעל את התשואות. השקעה בקרן ההשקעות היוקרתית של ליברקי מספקת למשקיעים ביטחון בהשקעה בנכסים איכותיים מסוגים שונים, היוצרים פיזור והקטנת סיכונים.

המשקיעים אינם מתעסקים בפן הפיזי של ההשקעה – הם לא נמצאים בשטח, לא מטפלים בנכסים, לא מנהלים משא ומתן עם המוכרים, לא מנהלים את הנכסים ולא עוסקים בתהליכי ההשבחה שלהם. הם משקיעים בקרן של ליברקי ונהנים מהתשואות שלה בלי לעבוד קשה ובלי לשבור את הראש. עבודה משותפת עם ליברקי מאפשרת למשקיעים למזער סיכונים, למקסם רווחים, לייצר הכנסה פסיבית ולצאת לחירות כלכלית. וזאת, משקיעים יקרים, השורה התחתונה שלנו.

מחפשים השקעה ברמת בטחון גבוהה עם תשואה אטרקטיבית? מצאתם! היא כאן, אצלנו, בליברקי. אז דברו איתנו, ובוא נפצח יחד את שוק הנדל"ן האמריקני בדרך לחיים טובים יותר.

טל מנצ’ל
טל מנצ’ל

נעים מאד, שמי טל, סמנכ״ל השקעות 'ליברקי' ישראל. שרת בצה"ל 25 שנים ופרש בדרגת סגן אלוף. בעל ניסיון אישי במגוון השקעות בארץ ובחו“ל, ניהול והובלת פרוייקטים ותקציבים גדולים ומתמחה בתחומים פיננסיים מרכזיים, בכללם מסחר בשוק ההון, ייעוץ משכנתאות וייעוץ ואימון לכלכלת המשפחה.

תפריט נגישות